top of page

INSTRUKTORZY

Nasz zespół to wyjątkowi ludzie, którzy łączą swoją szczerą pasję do pływania z doświadczeniem w prowadzeniu zajęć.

Poznaj nas!

20220308_210651.jpg
Pływanie to moja pasja. Chcę przekazywać ją innym, motywować oraz zachęcać do coraz odważniejszych kroków

,,

Marcin Werenowski
Założyciel szkoły pływania

Marcin to pomysłodawca oraz założyciel szkoły MW Nauka Pływania. Instruktor pływania z wieloletnim doświadczeniem. Od najmłodszych lat związany z pływaniem, sportami walki oraz gotowaniem.
Każdą wolną chwilę poświęca na rozwój swoich pasji. Uwielbia pracę z dziećmi i dorosłymi. Największą przyjemność sprawia mu kiedy może obserwować postępy swoich podopiecznych.
Dorośli i dzieci go uwielbiają i nie znaleźli się tacy  którzy nie chcieli pływać razem z nim.
Nie ma bardziej uśmiechniętej osoby na basenie niż on.
 
IMG_20220324_095853_edited.jpg

,,

Tomek
Instruktor

Wierzę, że moje otwarte podejście oraz doświadczenie sprawią, że kursanci oswoją się z wodą i pokochają pływanie
Jest osobą bardzo kontaktową z dużym poczuciem humoru. Człowiek wielu pasji, jedną z nich jest pływanie, które od małego sprawiało jemu ogromną frajdę. Każdą wolną chwilę poświęca na rozwijanie swoich pasji. Jest instruktorem pływania dla niemowląt, prowadzi również zajęcia terapeutyczne metodą Halliwick. Uwielbia pracę z dziećmi, ale również chętnie podejmuje wyzwanie, aby nauczyć pływać dorosłych. Na zajęciach stara się, były one ciekawe i dawały poczucie radości i satysfakcji. Poza pływaniem, pasjonują go biegi długodystansowe i triathlon, jego największym sukcesem było zdobycie Korony Maratonów Polski.
Wkrótce Neon Light

,,

Dawid
Instruktor

 Podczas zajęć wprowadzam różnorodne ćwiczenia oraz staram się, aby kursant czuł się maksymalnie swobodnie
Jest osobą bardzo towarzyską. Przygodę z wodą zaczynał od najmłodszych lat. Jest instruktorem pływania i ratownikiem WOPR. Uwielbia pracę z dorosłymi i dziećmi. Zaraża swoją pasją poprzez różnorodne ćwiczenia oraz przez zabawę z najmłodszymi kursantami. Zawsze się stara aby kursant czuł się z nim swobodnie w wodzie.
bottom of page